Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kurallar...

2 posters
YazarMesaj
!pınar!
-α∂мιη-
-α∂мιη-
!pınar!

Kurallar... Empty
MesajKonu: Kurallar...   Kurallar... Icon_minitimePerş. 1 Kas. 2007 - 15:37

Bildiğimiz klasik kurallar değil her adminin kendine göre belirlediği kurallar olabilir...

Ben mod ve mod adaylığıyla ilgili bir kural geliştirdim...

1-Modluk için öncelikle herkes denemeye alınacak.Denemeye alınan adaylarımızın kullanıcı adının altında -Mod Adayı- diye görünecektir.Deneme süresi 10 gündür.10 günlük bu sürecin ilk 5 günü modluk görevlerini yapamayacak sadece sözlü olarak ifade edecek, ve uygun görülürse diğer 5 gün devam edecektir.

Uygun görülürse ne olacak?

5 gün boyunca modluğunu sözlü olarak yerine getirebilip, adminlerin güvenini kazanmışsa diğer 5 gün boyunca norml mod görevlerini yapabilecektir. (Konuyu taşımak, silmek vb.)

Uygun görülmüyorsa?

İlk 5 gün mod adayı olma süresinde hevesini alıp normal -18 vatandaşı olmaya devam edecektir.

10 gün boyunca görevimi yaptım...Şimdi ne olacak?

Adminler kişinin mod görevlerini yerine getirip getirmeyeceklerini kararlaştıracak, Kişinin mod olduğu en geç 1 hafta içerisinde Duyurular sayfasında başka bir bölümde açıklanacaktır...

Sizinde kurallarınızı bekliyorum geliştirdiğiniz kurallar için kilidi açıp kuralınızı koyup tekrar konuyu kilitleyiniz :)

2- Biraz klasik bir kural olmakla beraber 2.kulralımız:

Foruma üye olup 2 hafta mesaj yazmayan üyelerin üyelikleri sorgusuz sualsiz silinecektir. (Bu kuralın diğer adminler tarafından geliştirilmesini istiyorum)

En son tarafından Ptsi 5 Kas. 2007 - 19:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tugce!..
-α∂мιη-
-α∂мιη-
Tugce!..

Kurallar... Empty
MesajKonu: Geri: Kurallar...   Kurallar... Icon_minitimePerş. 1 Kas. 2007 - 21:37

çok güzel kararlar almışsın :zb: bunları uygilicaz :zb:
https://eksi18.yetkinforum.com

Kurallar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar!